boxagahiir [at] gmail.com

درج آگهی لینک دار در پیام ایرانی ،رایگان می باشد((بادرج آگهی 8 ستاره ؛آگهی در 5 سایت آگهی و تبلیغاتی دیگر به صورت ویژه درج خواهد شد)):» "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

تبلیغات و نیازمندی های رایگان پیام ایرانی

درج نامحدود آگهی رایگان و ویژه

شستشو انواع نما شامل سنگ، شيشه،کامپوزيت،آجر،سيمان و ... بدون محدوديت ارتفاع بوسیله دستگاه واتر جت

شستشو انواع نما شامل سنگ، شيشه،کامپوزيت،آجر،سيمان و ... بدون محدوديت ارتفاع بوسیله دستگاه واتر جت

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل سایر
  • 137 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲

نماشویی را میتوان به عنوان یکی از مهمترین بخش از خدمات نظافتی ساختمان دانست که برای شستشوی سطح نمای ساختمان به وسیله ابزار و متدها ومواد مخصوص نماشویی عنوان کرد وهمچنین به کلیه روشها وخدماتی که برای پاک کردن گرد و غبار،دوده و زنگ آب بکار میرود را نماشویی مینامند.

متاسفانه میزان آلاینده ها در شهر های بزرگ و صنعتی ایران بقدری زیاد است که شاید سالانه نیاز باشدتا نمای یک ساختمان مورد شستشو قرار گیرد.

شستشوی نما بدون داربست:

مهمترین و کاربردی ترین روش در شستشوی نمای ساختمان روش شستشو بدون داربست((دسترسی با طناب،راپل)) است.

درشستشوی نما بدون داربست متخصصان نماشو با اتصال از طناب های مخصوص و بااستفاده از مواد شوینده خاص هرنما ودستگاه واترجت شروع به تمیز کردن نما میکنند.

روشهای شستشوی نما:

شستشوی نما متناسب با نوع نما ومصالح به کاررفته به روشهای مختلفی انجام میشود.

ازجمله این روشها شستشو با دستگاه واتر جت میباشد که برای انواع نما از جمله نماسنگی،آجری،سیمانی و کامپوزیت نمای شیشه ای مناسب میباشد.

دستگاه واترجت 4000 آبرا با فشار بسیار بالا به بیرون و بصورت پودر برروی سطح نما اعمال میکند و همین فشارزیاد آلودگی ها را ازروی خلل و فرج سطح نما پاک میکند.

روش دیگر شستشوی نما با ابر و طی و مواد مخصوص است که مخصوص نماهای شیشه ای یا کامپوزیت میباشد که ابتدا تمام نما با واتر جت شسته می شود سپس روش ابر و طی اجرا میشود.