boxagahiir [at] gmail.com

درج آگهی لینک دار در پیام ایرانی ،رایگان می باشد((بادرج آگهی 8 ستاره ؛آگهی در6 سایت آگهی و تبلیغاتی دیگر به صورت ویژه درج خواهد شد)):» "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

تبلیغات و نیازمندی های رایگان پیام ایرانی

درج نامحدود آگهی رایگان و ویژه

برد سرامیکی

برد سرامیکی

آگهی رایگان
  • مشاغل سایر
  • 27 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
  • تهران ، میدان امام خمینی ، خیابان امیر کبیر ، نبش سعدی جنوبی ، شماره 561
برد سرامیکی نسوز ، تخته نسوز و برد نسوزبرد سرامیکی نسوز (Ceramic Board)  یه به عبارتی تخته نسوز سرامیکی یا برد نسوز عایقی مقاوم و حرارتی است که از طریق فرم دهی و مرطوب سازی الیاف سرامیک ساخته شده است.

این برد سرامیکی مقاومت بسیار خوبی در برابر شوک حرارتی و مواد شیمیایی دارد.

از دیگر ویژگی های این برد می توان به مقاومت در برابر حرارت تا ۱۴۲۰ درجه سانتی گراد و اکسید شدن، هدایت حرارتی کم و چگالی ثابت اشاره کرد.

از مهم ترین قابلیت های تخته نسوز سرامیکی این است که اگر توسط آب ، روغن ،بخار و مواد شیمیایی مرطوب شوند پس از خشک شدن کاملا به حالت اولیه باز می گردد و خواص خود را از دست نمی دهد.

از این برد های سرامیکی یا برد نسوز برای انواع مصارف عایق بندی در دمای های بالا، از جمله واشر نسوز، عایق های پوششی و حرارتی،عایق محفظه ی احتراق، عایق دودکش، و حفاظت در برابر آتش استفاده می شود.

مصارف و ویژگی های برد سرامیکی :

برد سرامیکی عایق حرارتی کوره –  استفاده در تجهیزات حرارتی صنعتی – برد سرامیکی استفاده به عنوان واشر حرارتی در دودکش کوره های صنعتی – برد سرامیکی پوشش فلز مذاب – برد سرامیکی پشتیبانی از قطعات مادون قرمز – برد سرامیکی عایق حرارتی دیواره کوره های حرارتی – تخته نسوز با کیفیت بسیار عالی مخصوص طلا و جواهر سازی

این برد های سرامیکی در نوع ۱۲۶۰ درجه سانتی گراد و ۱۴۲۰ در جه سانتی گراد در ضخامت های مختلف در فروشگاه نسوزآوران آترا قابل عرضه می باشد.