boxagahiir [at] gmail.com

درج آگهی لینک دار در پیام ایرانی ،رایگان می باشد((بادرج آگهی 8 ستاره ؛آگهی در6 سایت آگهی و تبلیغاتی دیگر به صورت ویژه درج خواهد شد)):» "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

تبلیغات و نیازمندی های رایگان پیام ایرانی

درج نامحدود آگهی رایگان و ویژه

درب رولاپ سریع باز شو

درب رولاپ سریع باز شو

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    البرز کرج
  • مشاغل سایر
  • 5 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
  • بلوار دانش آموز

درب های رولاپ  سریع السیر از پی وی سی و  الیاف بافته شده ابریشمی ساخته شده است  

  درب رولاپ سریع السیر دارای سرعت باز شو 80 تا 130 سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد40 تا80 کیلومتر بر ساعت  با ابعاد استاندارد   تا 4/5*4/5 متر،  با قابلیت نصب انواع سنسورمتا ل وراداروچشمی و انواع سنسورهای ایمنی است.

مشخصات کاربردی درب رولاپ سریع بازشو :

   درب های رولاپ سریع جهت جدا سازی انبارها از سالن تولید ، محیط های داخلی سالن ها و کارخانجات مانند انبار و سالن تولید، اتاقهای تمیز و درب بیرونی جهت تردد ماشین آلات  و جلوگیری از تبادل هوااستفاده می شود .

 درب های صنعتی رولاپ  با سرعت بالا برای عملیات سریع و عایق طراحی شده است. شما می توانید ترافیک افراطی خود را برای برنامه های داخلی و خارجی مدیریت کنید. این مدل با سرعت بالا رول در درب، یکی از موفق ترین درب سریع است، درب رولاپ سریع السیر انعطاف پذیر برای برنامه های کاربردی مختلف و همچنین با طراحی دوام بالا نیز مناسب برای استفاده درازمدت صنعتی است، سیستم قابل انعطاف و قابل اعتماد است که شما می توانید برای سالها استفاده کنید. این درب سریع را می توان برای بسیاری از صنایع استفاده شود همچنین می تواند طراحی برای شرایط خاص درب انجام شود. اگر به عایق در ناحیه ترافیکی نیاز دارید، یکی از درب های رولینگ ما بهترین کمک شما خواهد بود.

صنعت پرشین مبنا  در خدمت توانایی مهندسی خود برای ارائه بهترین محصول برای مشتریان خود، انعطاف پذیری مناسب، سطح بالای کیفیت و ایمنی و خواص قابل مقایسه با قیمت مناسب برای کاربر  صنعت پرشین مبنا  است. ما همیشه برای حل نیازهای مشتری با بیشترین راه حل موثر متمرکز شده ایم.


صنعت پرشین مبنا با کادری مجرب در زمینه انواع درب های صنعتی در خدمت شما