boxagahiir [at] gmail.com

درج آگهی لینک دار در پیام ایرانی ،رایگان می باشد((بادرج آگهی 8 ستاره ؛آگهی در 5 سایت آگهی و تبلیغاتی دیگر به صورت ویژه درج خواهد شد)):» "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

تبلیغات و نیازمندی های رایگان پیام ایرانی

درج نامحدود آگهی رایگان و ویژه

چگونگی ثبت شرکت مخابراتی و مدارک مورد نیاز

چگونگی ثبت شرکت مخابراتی و مدارک مورد نیاز

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • https://kiasabt.com
  • مشاغل خدمات اداری
  • 177 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
  • تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13

یکی از انواع شرکتهای پر مخاطب جهت ثبت و راه اندازی که در عین حال سوالات فنی بسیاری در ذهن مخاطبین ایجاد کرده است ،شرکتهای مخابراتی می باشند، شرکتهای مخابراتی که با هدف توسعه و نگهداری و بهره برداری از شبکه های مخابراتی کشور ایجاد شده است و همچنین از دیگر اهداف حائز اهمیت آن ایجاد ارتباط مخابراتی در داخل و یا خارج مرزها و در دور دست ها می باشد (با هماهنگی دولت) .


 


همچنین از دیگر فعالیت های تعریف شده برای شرکت هی مخابراتی می توان به فعالیت هایی نظیر :نصب، نگهداری، بهره برداری، فروش، پشتیبانی و اپراتوری تمام سرویس ها و تجهیزات مخابراتی و واردات و صادرات کلیه دستگاه های مخابراتی و الکترونیکی مجاز اشاره نمود. 

شرکت های مخابراتی در دو نوع سهامی خاص و عامل قابل ثبت هستند که پس از تصمیم به ثبت شرکت و انتخاب نوع آن می بایست جهت اخذ مجوز مربوط اقدام نمایید.

پس از اخذ مجوز های اشاره شده شرکت می تواند در مناقصه ها و مزایده های دولتی و بخش خصوصی، سرمایه گذاری برای ایجاد یا تاسیس کارخانه و شرکت های وابسته یا مشارکت با شرکت های تولیدی، تجاری، خدماتی داخلی و خارجی، عقد قرارداد با آنان و اشخاص حقیقی و حقوقی، فعالیت در زمینه های تجاری، تهیه، تولید، نگهدای و تعمیرات سیستم های مخابراتی و الکترونیکی، ایجاد و اعطای نمایندگی در خارج از ایران و داخل ایران نسبت به موضوع فعالیت شرکت نماید.

توجه داشته باشید که از شرایطی مهم جهت ثبت شرکت مخابراتی تحصیل در این رشته می باشد و فارغ التحصیلان رشته مخابرات می توانند اقدام به ثبت شرکت مخابراتی نمایند. برای ثبت شرکت مخابراتی توسط افراد واجد شرایط ،اساسنامه شرکت طی ۳ ماه و از طرف وزارت پست، تلگراف و تلفن تنظیم می گردد و توسط هیات وزیران باید تایید گردد. پس از تایید اساسنامه توسط مراجع ذیربط در مرحله بعدی تصویب توسط  کمسیون امور استخدام و سازمان های اداری، اداره مالیات و دارایی، دادگستری، پست و تلگراف می باشد .

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13

سایت: kiasabt.com

تلفن: 88888273-021

ایمیل: info@kiasabt.com