.

مزایای استفاده درب اتوماتیک چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از درب های اتوماتیک در همه مناطق مسکونی، اداری، کارگاهی و کارخانه ای افزایش چشمگیری داشته است. استفاده از درب های اتوماتیک دارای مزایای زیادی می باشد، که در ادامه مرور می شود: - درب های اتوماتیک از نمونه درهای هوشمند می باشند که با سیستم های الکترومکانیکی کار می کنند. - باعث بالا رفتن ایمنی محل سکونت یا مراکز کسب و کار و انبارها می گردد. - استفاده از این درب ها باعث رفاه مصرف کنندگان می باشد و لزوم خروج رانندگان جهت باز کردن در وجود ندارد. - در کنترل ورود و خروج دمای محل تاثیر دارد که سبب ذخیره انرژی در حفظ گرمایش و سرمایش محیط می شود و هزینه های گرمایش و سرمایشی سالانه را کاهش می دهند. - رفت وآمد اشخاص به ویژه سالمندان را راحت تر می کند. - آنها همچنین در تهویه هوا موثرند و از ورود هوای آلوده و گرد و غبار جلوگیری می کنند. - استفاده از درب های اتوماتیک باعث جلوه بیشتر و مدرن به نظر رسیدن ساختمان ها می گردند.

درب اتوماتیک – نمایشگاه مجازی ایران

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع درب اتوماتیک،از صفحه درب اتوماتیک در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی درب اتوماتیک در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

.

کاربرد درب های اتوماتیک در چه مکان هایی می باشد؟

امروزه درب های اتوماتیک در همه مناطق مسکونی، اداری، کارگاهی و کارخانه ای استفاده چشمگیری داشته است. از درب اتوماتیک در مکان های مختلفی می توان استفاده کرد. انواع درب های اتوماتیک به عنوان درب حیاط، درب پارکینگ، درب انبارها، درب ورودی محوطه های کارخانجات و درب مراکزی که رفت و آمد زیاد دارند مثل بیمارستان ها استفاده می شود. .

انواع درب های اتوماتیک کدامند؟

درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند ازقبیل : درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های اتوماتیک پارکینگی ، درب های اتوماتیک کرکره ای هنگامی که مقوله انتخاب درب اتوماتیک مطرح می شود، احتمالات فراوانی بر حسب نحوه ترکیب بندی، نصب و میزان ترافیک باید در نظر گرفته شود. درب اتوماتیک شیشه ای – نمایشگاه مجازی ایران ورودی باید متناسب با حجم ترافیک و نوع استفاده از ورودی باشد و نباید دارای نشانه هایی باشد که کاربران را از درب منحرف کند. مناطق مسیر اضطرار و همچنین مناطق فعال نیز باید در نظر گرفته شود. علاوه بر اینکه بودجه خرید یک عامل بسیار مهم است، اما نباید بعنوان عامل اصلی در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای به شمار آید درب اتوماتیک شیشه ای به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: دربهای کشویی، لولایی و گردان که درب های کشویی از متداول ترین نوع درب های اتوماتیک محسوب می شود که خود در سه نوع اصلی خلاصه می شود: درب های کشویی صاف، درب های کشویی قوسی و تلسکوپی. این درب ها از درب های لولایی به دلل نحوه نصب و یا صفحات مورد نیاز پرهزینه تر هستند، اما ماهیت این درب ها ایمن تر می باشد و کارایی آن ها در جایی که نصب می شوند ساده تر است. برای محیط های مسکونی معمولاً درب سکشنال را به دو صورت نصب می نمایند. نصب درب سکشنال به صورت ۹۰ درجه از پرکاربرد ترین موارد مصرف این درب ها برای ساختمان های مسکونی می باشد. اما برخی محیط های مسکونی که از پارکینگ های رمپ دار استفاده می کنند، نصب زاویه دار درب های سکشنال بهترین روش برای این محیط ها می باشد. درب سکشنال – نمایشگاه مجازی ایران با توجه به اهمیت بالای محیط های مسکونی، پنل های درب سکشنال مسکونی علاوه بر تنوع بالا در ساخت، قابلیت ایجاد پنجره و همچنین درب نفر رو بر روی خود را دارند. در درب های سکشنال مسکونی از موتور کشنده برای حرکت استفاده می شود. این موتور باعث می شود تا کیفیت و کارایی درب سکشنال بالا برود. .

درب و پنجره UPVC چه مزایایی دارد؟

طراحی و ساخت این پنجره ها کاملا شخصی است و متناسب با هر نوع خانه مسکونی یا محل تجاری و اداری و بیمارستانی انجام پذیر است. مواد مورد استفاده در درب و پنجره UPVC قوی و سخت هستندگرانول ها و مواد لازم UPVC در اکسترودرها ذوب شده و بوسیله فشار تزریقی از ماردون ها به داخل قالب های مربوطه به شکل پروفیل های قابل استفاده در صنعت در و پنجره سازی در می آیند. . این پروفیل ها با توجه به ابعاد و شکل پنجره ها برش داده می شوند و به یکدیگر متصل می شوند. ساخت انواع در و پنجره upvc با ابعاد و اشکال و رنگ ها و طرح های متنوع امکان پذیر است و مناسب کار های ساختمانی برای انبوه سازان و سازندگان مسکن می باشد. .

UPVC چیست؟

کلمه UPVC مخفف عبارت Unplasticesd Poly Vinyl Choloride می باشد، و به آن اشاره می کند که این ماده آنقدر سخت است که گویا از رده پلاستیک ها خارج شده است. ماده اولیه ساخت درب و پنجره UPVC ، یک نوع ترموپلاست مدرن، متشکل از مشتقات اصلی نمک طعام با ۷۵ درصد و نفت با ۴۳ درصد است که جزیی از خانواده بزرگ پلیمرها به شمار می رود. در فرآیند تولید، افزودنی هایی چون ضربه گیرها یا Impact Modifires ، مواد ضد احتراق یا Heat Stailizers، پرکننده ها یا Fillers و روان کننده های صنعتی به این دو ماده اضافه می شود که ترکیب جدیدی از ماده اولیه pvc را به وجود می آورد ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت، اصطلاحا به آن یک ماده غیر پلاستیکی اطلاق می شود. درب و پنجره upvc – نمایشگاه مجازی ایران .

ساخت درب و پنجره UPVC چگونه انجام می شود؟

در محاسبه و طراحی این پنجره ها از نرم افزارهای بسیار پیشرفته استفاده می شود. اپراتورها مشخصات مناسب برای هر پنجره در این نرم افزارها را وارد می کنند. این مشخصات متناسب با تمام نیازهای ساختمان های مدرن است و صرفه جویی در انرژی در آن ها در نظر گرفته می شود. سپس طراحی پنجره ها با ترکیب آخرین طراحی های مدرن با زیبایی شناسی شیک و دلپذیر قابل انجام است. سپس می توانید نوع پروفیل ها را با توجه به طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت ها و مدل ها انتخاب کنید. پس از اتمام طراحی و انتخاب نوع پروفیل، تولید درب و پنجره UPVC مورد نیاز شما در کارگاه تولیدی آغاز می شود.

شما همراهان و دنبال کنندگان این مطلب می توانید جهت مشاهده و و خرید انواع درب و پنجره upvc،از صفحه درب و پنجره upvc در وبسایت نمایشگاه مجازی ایران دیدن فرمایید.

نمایشگاه مجازی ایران معرفی کننده ی بهترین برندها و شرکت های ارائه دهنده ی درب و پنجره upvc در ایران به همراه لیست قیمت،مشخصات فنی و نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه می باشد.

. . . .