اگر برای خرید لوله و اتصالات ساختمانی به بازار رفته باشید، حتماً با انواع مختلفی از اتصالات با برندها و جنس های مختلف رو به رو شده اید. همین مسئله امکان دارد شما را دچار سردرگمی بکند. بنابراین بهتر است قبل از خرید اتصالات ساختمانی نکات زیر را در نظر داشته بگیرید و بعد محصول مورد نظر را در اینترنت سرچ کنید و از نمونه محصولات دیدن کنید و بعد تصمیم خود را بگیرید.ما برای این کار فروشگاه اینترنتی چلونگر را به شما پیشنهاد می دهیم.

  • قبل از خرید، با مهندس و لوله کش ساختمانی با تجربه مشورت داشته باشید. یک لوله کش ماهر می تواند به راحتی به شما بگوید که چه نوع اتصالاتی نیاز دارید. انتخاب نوع اتصالات در افزایش کیفیت لوله کشی بسیار تاثیر دارد.
  • هیچ وقت کیفیت را فدای پول نکنید! مخصوصا برای لوله کشی ساختمان! زیرا تعمیرات لوله کشی در ساختمان ها بسیار سخت و طاقت فرسا و پرهزینه می باشد. بنابراین با انتخاب لوله  و اتصالات با کیفیت، تا سال ها خیال خود را از لوله کشی ساختمان راحت کنید.

 

اتصالات برنجی چیست؟

 

برنج از مس و روی تشکیل شده است، در برخی موارد سرب نیز در آن وجود دارد، دارای تنوع بسیار زیادی است، قیمت آن بیشتر از دیگر اتصالات می باشد، اتصالات برنجی در واقع به شکل اتصالات لحیم کاری می باشد اما دارای تفاوت هایی در مقدار فشار وارده و اندازه ی دما می باشند. که اتصالات برنجی از مقاومت بیشتری در  دما و فشار بالا برخوردار می باشد.

 

مقاومت در اتصالات برابر با مقاومت در  لوله های وصل شده است. جهت اتصالات باید از مس فسفردار استفاده شود، اما جهت لوله های فولادی، برنزی، مسی و اتصالات فولادی و برنزی باید از نقره استفاده می شود.

لوله سبز چیست ؟

لوله ها جزو جدانشدنی و حیاتی بخش ساختمان و مسکن هستند که از اهمیت زیادی  برخوردار می باشند ، با پیشرفت تکنولوژی نوع لوله ها تغییر کرده و نواقص و عیوب لوله های قدیمی مانند فلزی و پلیکا که اغلب شکنندگی و فرسودگی بود رفع شده اند و نسل جدیدی از لوله ها با نام لوله پروپیلن یا لوله سبز تولید و در بازار عرضه شده است ، این لوله ها به دلیل مزیت های فراوان کاربرد گسترده ای در بخش ساختمان و انتقال دارند و در این پست قصد داریم به مواردی مانند ترکیبات لوله سبز.

 

لوله سبز یا لوله پروپیلن نسل جدید لوله ها می باشد که از مقاومت بسیار بسیار بالایی در برابر فشار ، شکنندگی ، ضربه و حرارت برخوردار هستند ، این لوله ها اغلب به رنگ سفید و یا سبز رنگ می باشند .لوله ها جزو جدانشدنی و حیاتی بخش ساختمان و مسکن می باشند که از اهمیت بالایی برخوردار است ، با پیشرفت تکنولوژی نوع لوله ها تغییر کرده و نواقص و عیوب لوله های قدیمی مانند فلزی و پلیکا که اغلب شکنندگی و فرسودگی بود رفع شده و نسل جدیدی از لوله ها با نام لوله پروپیلن یا لوله سبز تولید و در بازار عرضه شده است ، این لوله ها به دلیل مزیت های فراوان کاربرد گسترده ای در بخش ساختمان و انتقال دارند.

 

برای خرید لوله و اتصالات بهتر می باشد از فروشگاه های معتبر مانند چلونگر استفاده کنید زیرا محصولات آن ها معمولا دارای کیفیت بالایی بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن ها خرید کنید.

 

 

.

.